Make Your Life Stylish

Firma - informacjeKim jesteśmy i co robimy?

Przede wszystkim kochamy to co robimy i zawsze szukamy nowych dróg, żeby robić to lepiej. Mamy wielką pasją do projektowania i cieszymy się, gdy ludzie widzą i doceniają naszą pracę. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Projektujemy i produkujemy meble na wymiar, meble kuchenne, meble biurowe, meble wolnostojące, szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwanymi, garderoby oraz wszelkie nietypowe zabudowy wnętrz. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz profesjonalną obsługę.

Jak wiadomo piękno tkwi w szczegółach, dlatego przywiązujemy do nich ogromną wagę. Nasze meble wykańczamy ręcznie, bo tylko wtedy możemy włożyć w nie naszą pasję i zaangażowanie.

Przy projektowaniu dobieramy najlepsze materiały i stosujemy akcesoria wykończeniowe uznanych firm, co pozwala nam stworzyć niepowtarzalne meble dla naszych Klientów.

Jeśli chcą Państwo stworzyć nietypowe i eleganckie wnętrze zapraszamy do współpracy, a nasi projektanci i konsultanci pomogą dobrać kolorystykę, materiały i formę Waszych niepowtarzalnych mebli.

Dlaczego to robimy?

Celem naszej działalności jest pomaganie ludziom w projektowaniu niebanalnych wnętrz, dlatego podczas projektowania staramy się w jak największym stopniu trafić w gust i wymagania klienta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każde zamówienie to nowy proces projektowania, nie jesteśmy szablonowi. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Wszelkie informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładce kontakt.